top of page

Mgr. Judita Petriková

Jsem terapeutka tradiční čínské medicíny, kterou jsem vystudovala v Praze. Ve své praxi se kromě nejrůznějších (zejména opakovaně objevujících se) nemocí zaměřuji i na omlazovací techniky obličeje. Pomáhám lidem najít jejich vlastní rovnováhu, tedy přirozené zdraví. 

Léčba akupunkturou
tři generace

Bc. Eva Gembalová

Jmenuji se Eva Gembalová a tradiční čínské medicíně se věnuji již mnoho let. Za své nejvyšší poslání vnímám pomoc ženám nacházet duševní i fyzickou rovnováhu. Ke každé klientce přistupuji individuálně a pracujeme společně tak, abychom dosáhly co nejlepších výsledků. 

Praxe

     Kombinací akupunktury, bylinné terapie a dalších nástrojů společně pracujeme na dosažení maximálně možného souladu těla a mysli. Zaměřují se především na odstranění blokád, které se mohou projevovat jako endometrióza, cysty či různé potíže s menstruačním cyklem, které mají neblahý vliv na funkčnost reprodukčních orgánů ženy, což způsobuje různé potíže a problémy s otěhotněním. Při mé práci se zaměřuji prvotně na práci s cyklem, s každou fází cyklu pracujeme společně tak, abychom dosáhly maximálního možného optimálního stavu, který nám pomůže k přirozenému otěhotnění, případně s podporou metod jako je asistovaná reprodukce.  

 

·      Moderní metody jako je asistovaná reprodukce pomáhají zvýšit šance na otěhotnění a příchod vytouženého miminka, pokud ale žena není v psychické pohodě, může celý proces skončit neúspěchem. To je však pro ženu další psychická zátěž a ztráta velkého množství energie. Proto je důležitá práce s cyklem a podpora i při IVF, čímž společně podporujeme klasické západní metody a úspěšné otěhotnění. Zaměřuji se také na potíže provázející menopauzu a práci s ženským cyklem ve všech jeho rovinách. 

Cítit se dobře na těle i na duši je prvním krokem k úspěšnému a spokojenému těhotenství. Ráda se pro tuto fázi vašeho života stanu důvěrným průvodcem a oporou.

bottom of page