top of page
tři generace

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ PRO DOSPĚLÉ

SCHWARZ CLINIC poskytuje individuální péči na míru spojenou s osobním přístupem. S našimi klienty jednáme s respektem a důstojností, takže se na nás mohou, díky virtuální sestře Emmy,  kdykoli obrátit.

Celostní přístup, individuální péče na míru a osobní přístup ke každému klientovi.

Zaměřujeme se na preventivní péči a udržení celkového zdraví jedince.

Zabýváme se příčinami a důsledky onemocnění. 


Nejprve vždy konzultace a poté nabídka možných řešení. Pouze zkušený a kvalifikovaný personál, který nabízí komplexní přístup.


Navštivte naši kliniku a objevte zařízení, kde bude Vaše zdraví a spokojenost na prvním místě.

akupunktura

TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

V tradiční čínské medicíně hledáme vždy především příčinu nemoci - kořeny, které je třeba očistit a zpevnit. Naše tělo oživuje životodárná energie, kterou TCM nazývá Qi. Aby Qi mohla v těle dobře proudit, tak jako voda v říčním korytu, a zároveň tělo vyživovat, potřebuje mít své (akupunkturní) dráhy dobře průchodné. Jen tak si tělo dokáže udržet pevné zdraví.

Pomáháme se širokou škálou onemocnění. Terapeut TCM na základě vstupního vyšetření podrobně zmapuje nerovnováhy organismu a na základě diagnostiky doporučí způsob terapie. Během konzultace sestaví správné pořadí jednotlivých fází terapie s přihlédnutím k prioritám klienta. Cílem je pomoci klientům s mnoha neduhy, se kterými si mnohdy neví rady ani moderní medicína. Častým efektem bývá, že po vyřešení nejvýraznějších potíží vymizí i mnohé další.

Organizing Test Tubes

SYNLAB
oficiální odběrové místo

Zakládáme si na špičkovém zpracování odebraných vzorků a přesné diagnostice v co nejkratší možné době.

Zajišťujeme odběr vzorků, převoz, laboratorní diagnostiku, okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi, potřebné odborné poradenství.

Laboratoře Synlab disponují širokým know-how i vlastními vědeckými týmy, které přicházejí s novými metodami vyšetření.

Vlastní desítky unikátních vyšetření a metod, které jsou nejen přesné a rychlé, ale také ohleduplné.

Využívá nejmodernější metody při komunikaci s lékaři i pacienty.

Nabízí možnost odběrů i pro samoplátce.

Po-Pá 7:30-11.h
Lekar0548.jpg

INFUZNÍ TERAPIE

  Infuzní terapie je bezpečný a garantovaný způsob podání vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek do našeho těla. Poslední léta se tímto směrem ubírá celý medicínský svět. Naše vize je seznámit s touto metodou veřejnost a nabídnout jí široký program infuzní terapie (dospělí, senioři, sportovci, aktivní lidé…).

Intravenózní vitamínová terapie (známá také jako intravenózní mikronutrientová terapie a hydratační terapie) je způsob podávání vysokých koncentrací vitamínů a minerálů přímo do krevního oběhu, což umožňuje rychlé vstřebávání vyšších dávek vitamínů a minerálů, než kdyby je člověk dostával prostřednictvím potravy nebo doplňků stravy.

Více informací a možnost zakoupení naleznete na webových stránkách www.infuzepomaha.cz nebo přímo na klinice.

Lékařská Thajská Masáž

Výhledově další

Mile rádi přivítáme do kolektivu další kolegy podobného smyšlení. Nabízíme jak možnost zaměstnání tak i prostory pro možnou spolupráci. Na klinice máme k dispozici krásné ordinace, konzultační místnosti a cvičební sál s veškerým zázemím (sprchy, šatny). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@schwarzclinic.cz

bottom of page