top of page
Terapie

Jakub Mareš

Služby v oblasti mentálního poradenství. Pomáhám lidem, kteří čelí všedním i nevšedním životním situacím, z nichž je pro ně těžké se osvobodit. Mentální poradenství Vám může pomoci podívat se na Vaši situaci z různých úhlů pohledu a pomůže Vám v přijímání emočně, mentálně, ale i fyzicky náročných situací a vystoupení z nich.

O mně

Mentálnímu poradenství se věnuji aktivně již od roku 2015 a disponuji různými certifikacemi zajišťující odbornou pomoc. Mými klienty jsou vrcholoví sportovci, úspěšní podnikatelé a kdokoliv hledající cestu ze strasti všedních dnů. 

Součástí 90-ti minutového sezení je seznámení s relaxačními technikami a také energetické ošetření páteře, což může pomoci s úlevou od zátěže, spuštění a zrychlení samouzdravovacích procesů v těle a rychlejší přijetí a opuštění Vaší zdánlivě negativní situace.

 

Poskytuji podporu při jakémkoliv “problému”, se kterým se potýkáte. Dle své vlastní zkušenosti vím, že i z hluboké tmy lze nalézt světlo, které Vás může provázet další částí Vašeho života. 

605 596 251

bottom of page