top of page

Mgr. Judita Petriková

Jsem terapeutka tradiční čínské medicíny, kterou jsem vystudovala v Praze. Ve své praxi se kromě nejrůznějších (zejména opakovaně objevujících se) nemocí zaměřuji i na omlazovací techniky obličeje. Pomáhám lidem najít jejich vlastní rovnováhu, tedy přirozené zdraví. 

akupunktura

Má praxe

Bude doplněno.

Objednání

Online kalendář

www.sestraemmy.cz

737 434 346

Bc. Eva Gembalová

Jmenuji se Eva Gembalová a tradiční čínské medicíně se věnuji již mnoho let. Za své nejvyšší poslání vnímám pomoc ženám nacházet duševní i fyzickou rovnováhu. Ke každé klientce přistupuji individuálně a pracujeme společně tak, abychom dosáhly co nejlepších výsledků. 

Sebevědomá žena

Má praxe

     Kombinací akupunktury, bylinné terapie a dalších nástrojů společně pracujeme na dosažení maximálně možného souladu těla a mysli. Zaměřují se především na odstranění blokád, které se mohou projevovat jako endometrióza, cysty či různé potíže s menstruačním cyklem, které mají neblahý vliv na funkčnost reprodukčních orgánů ženy, což způsobuje různé potíže a problémy s otěhotněním. Při mé práci se zaměřuji prvotně na práci s cyklem, s každou fází cyklu pracujeme společně tak, abychom dosáhly maximálního možného optimálního stavu, který nám pomůže k přirozenému otěhotnění, případně s podporou metod jako je asistovaná reprodukce.  

 

·      Moderní metody jako je asistovaná reprodukce pomáhají zvýšit šance na otěhotnění a příchod vytouženého miminka, pokud ale žena není v psychické pohodě, může celý proces skončit neúspěchem. To je však pro ženu další psychická zátěž a ztráta velkého množství energie. Proto je důležitá práce s cyklem a podpora i při IVF, čímž společně podporujeme klasické západní metody a úspěšné otěhotnění. Zaměřuji se také na potíže provázející menopauzu a práci s ženským cyklem ve všech jeho rovinách. 

Cítit se dobře na těle i na duši je prvním krokem k úspěšnému a spokojenému těhotenství. Ráda se pro tuto fázi vašeho života stanu důvěrným průvodcem a oporou.

Objednání

Online kalendář

www.sestraemmy.cz

724 314 799

bottom of page